| anonimbuc21 a întrebat:

Salut,
De la vârstă de 12 ani am fost diagnosticat cu o" boala" crohn a intestinului.
Boala cronica
Ma poate respinge la scoala de poliție?

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Trist pentru tine ca ai aceasta boala.
Tinand cont ca ai un regim sever, iar acolo se mananca "la cazan", asteapata-te sa fii respins.
Sa ai ca rezerva alta scoala.

| Invictusman a răspuns:

Tragi bășini în serie de și hoții fug de rup pământul de tine inclusiv superiorii.

| GoguDeFer a răspuns:

Iti dai seama ca daca faci "cacuta" din 5 in 5 minute nu e chiar ok... In rest nu vad de ce te-ar respinge. Incearca-ti norocul. Succes!

| Korynna9117 a răspuns:

Buna. Voiam sa te intreb daca ti s-a intamplat vreodata, de cand te ai imbolnavit de crohn, sa ai scaunul mai subtire (cam de diametrul unui marker) si culoarea verzui - kaki?