| Vraciu2016 a întrebat:

Deci anul asta termin scoala si as vrea sa-mi caut un loc de munca. Niste idei?

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

La o pizzerie? Ospătar? La o benzinărie? Daca ai mai lucrat undeva pana acum ai mai multe sanse pentru ca se caută cei cu experiență ( cât de cât) asta nu înseamnă ca nu se poate. Plimbate prin oras si unde vezi un afia cu angajez intri si te interesezi in locul respectiv plus ca nu ai nimic de pierdut. Baftă

| AutumnDay a răspuns:

Iei la rand anunturile din ziar sau de pe site-urile cu anunturi cu locuri de munca si unde crezi ca ti se potriveste, suni.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Construcții și șoferi de tir taxi sunt platit foarte bine

| Denisa09Ax a răspuns:

In Bucuresti poti gasi tot felul de locuri de munca (constructii de exemplu ).
Tie ce ti-ar place sa faci de acum in colo?