| darkorbit_8854 a întrebat:

Deorece am terminat cu bacul, doresc sa dau la 2 facultati din Iasi, Inginerie Electronica si FEAA pe informatica economica, amandoua mă atrag dar nu știu pe care sa o aleg, asa ca as avea nevoie de cateva opinii sau chiar cunostinte din ambele domenii. Multumesc!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Depune dosarul la amandoua si vezi la care intri. Cel mai bine ar fi sa iei contact cu studenti de acolo ca sa afli exact ceea ce doresti. Cauta pe Facebook daca facultatile respective au pagina/grup pentru admitere si intreaba acolo tot ce vrei sa afli.