| KCătălinn a întrebat:

Salut! Doresc să mă angajez ca ajutor de bucătar, de ce am nevoie pentru a aplica pentru acest job?

5 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

"ajutor" inseamna ca faci munca de jos, cureti cartofi, speli vase, etc.

deci, iti trebuie numai determinare, pentru ca e o munca de rahat, iar tu stii ca mananci rahat, dar odata si odata o sa ajungi bucatar, si atunci o sa merite tot rahatul pe care il mananci acum

| StrongHeart a răspuns:

De incredere in tine la interviu, motivatie si pasiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De muncă și dedicare. Experiența în domeniu nu e neapărat necesară dar constituie un avantaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stil

| vandam500 a răspuns:

Din cate stiu experienta in domeniu constituie avantaj acum depinde si de angajator!