| Feri a întrebat:

Dupa cum stiti vine vara, si e nevoie de cheltuiala. iar daca tot nu am altceva planificat m-am gandit sa ma duc la mare sa muncesc. Am auzit la colegi de ai mei care au fost in anii precedenti la munca pe litoral si au castigat binisor plus ca aveau cazarea inclusa de angajator. Stie cineva unde as putea gasi un anunt de genu'? sau oferte sigure? Multumiri anticipate (P. S. am aproape 18 ani)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Te duci la biroul de somaj din orasul tau si ei te vor informa cu locurile de munca pe litoral, e cea mai buna solutie asa nu te vor minti cum fac siturile online.