| Ghabby a întrebat:

Este cineva care a fost recrutat in legiunea straina sau stie bine cum e cu recrutarea? Am o nelamurire legata de actele medicale pe care le solicita.
Am inteles ca se vrea un certificat medical care sa demonstreze ca nu am avut operatii anterioare.
Am cautat prin mai multe locuri pe internet si nici pe la unitatile medicale pe unde sunt inscris nu-mi amintesc ca au acte de genul.
Daca stiti si de alte acte gen carnet de sanatate sau ce ar mai trebui ar fi de mare ajutor daca le-ati include si pe acelea in raspuns.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Https://life.ro/ghid-de-inrolare-in-legiunea-straina/

Citește și tu asta. Normal că trebuie să dovedesti că ești sănătos, astfel cum vei putea face față antrenamentelor. Din ce am văzut pe Youtube, te pregătesc în mod universal.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când ajungi acolo nu îți trebuie nici un act. Să ai oase tari.