| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva student la Academia de Poliție din București și imi poate oferi câteva informații? Daca da, va rog sa imi scrieti in privat.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa te contacteze nimeni i privat, gasesti toata informatia despre Academia de Politie, pe site-ul oficial al Academiei.
Iar ca sa ajungi vreodata la acea academie, trebuie macar sa ai idee cum sa cauti si sa intri pe un site oficial, al unei academii. Asadar, spor la cautat pe internet. sa stii ca nu-i greu deloc, se pricep acum si copii de 7-8 ani.

| 1Mihai1 a răspuns:

Vezi privat