| Bbdemm24 a întrebat:

Salut, eu am terminat liceul de arte, la secția de design vestimentar. Am atestat in artele plastice. Cu acest atestat ce as putea face?

1 răspuns:
| emilian6238 a răspuns:

Salut! Il poti pune la pastrare intr-un sertar. Dupa asta poti continua sa inveti, sa te perfectionezi si sa intri in lumea modei. Am o prietena foarte buna care inainte sa devina designer si sa vanda haine a lucrat la Cocor, doar ca sa fie printre designeri. Apoi dupa cateva colectii dragute a ajuns sa vanda in Galeria Designerilor Romani. Mult succes!