| GebuIonut a întrebat:

Salut, eu sunt Ionut, am 18 ani si ma gandesc sa imi caut ceva de truda pe timpul verii. Anul trecut am lucrat la Kaufland ca lucrator comercial dar mi s-a luat sa primesc bastoane de la babe si mosi pe motiv ca nu mai sunt tigai Dry cooker. Deci aveti ceva sugestii, ce locuri de munca sa incerc p.s sunt din Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Kfc, McDonald's, sa imparti pliante, ospatar la un pub, poti gasi ceva pe post de vanzator la magazinele de sezon de la mare, daca ai cunostinte din anumite domenii te poti duce la o biblioteca (acolo am lucrat si eu), poti face traduceri contracost, diverse proiecte in it, sa ai grija de animalele cuiva, etc

| GebuIonut explică (pentru AdelinaC):

Buna îți mulțumesc pentru sugestii am găsit ca marchasnider pe un salariu destul de bun 2300 de lei net eu zic că este chiar ok + că nu am de acoperit o arie foarte mare.

1 răspuns: