| mtw123 a întrebat:

Salut.

Eu sunt profil umanist filologie, clasa a 12 a şi mai departe vreau sa urmez inginerie sau ase in cadrul administrarii afacerilor sau marketing.
Ce credeti as putea face fata la una din cele doua facultati? Multi spun că nu am cum.
Iar din marketing sau administrarea afacerilor ce pot deveni?

Funda.

1 răspuns:
| Hace a răspuns:

Atâta timp căt ești dispus să înveți, te poți descurca la orice facultate. După terminarea facultății de AA, poti lucra ca Specialist logistică, Analist financiar investiții, Antreprenor, Sef serviciu marketing sau director (dar asta după mulți ani) happy.