| andrei733 a întrebat:

Salut ieri mi-am instalat windows 7 si am instalat si fifa 2011 cu update-ul acela 1.01 si am vrut sa joc online cu programul tungle beta dar nu am putut pentru ca pe orice c amera intram imi zicea:conection has timed out.Care este problema? am procesor dual core si 1 gb ram

3 răspunsuri:
| andrei733 explică:

Nu merge nici cu gameranger

| AlinKun a răspuns:

Fa port forward daca ai modem/router si ar trebui sa se rezolve sau incearca gameranger

| AlinMarian95 a răspuns:

Salut. Daca vrei sa joci online fifa sau alte jocuri incearca game ranger. Este simplu, iti faci cont si dupa este usor.