| beneamin a întrebat:

Imediat se apropie bac-ul cine poate sa imi spuna cateva idei despre facultate? As alege intre topografie miniera si automatica si informatica aplicata. Are importanta locul unde termini facultatea? Adica sunt intr-o zona mai "retrasa de realitate" si majoritatea persoanelor doresc ca sa plece de aici, insa eu as vrea sa stau aici si pe timpul facultatii, iar dupa sa plec de aici!
P.s. fara comm-uri rautacioase.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti intr o zona retrasa inseamna ca nu ai acele doua facultati acolo si tot trebuie sa pleci. Si normal ca are importanta ce facultate faci... ca doar nu o sa faci AC si sa devii avocat si litere sa devii inginer