| No10 a întrebat:

Salut, imi place sa tund, as vrea sa urmez niste cursuri si sa obtin o diplomă, credeti ca merita sa ma fac frizer?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa muncesti pentru un patron, nu.
Daca vrei sa ai micul tau salon, atunci da.
Pasii sunt: scoala/curs, apoi ucenicie (1 an la patron ca sa vezi cum sta treaba), apoi intinde-ti aripile si zboara pe cont propriu.
Iti recomand sa tunzi inca de pe acum cat mai des și la preturi cat mai mici ca sa devii cunoscut in bransa ta si sa dobandesti experienta.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca esti pasionat, da. E o meserie care nu cred ca va disparea niciodata si e nevoie in permanenta de frizeri BUNI.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca tie iti place, da merita.

| SkryPer a răspuns:

Daca asta te pasionează, Da!