| nihomanu a întrebat:

Îmi poate spune si mie cineva daca exista in judetul Timis sau Arad scoala de sudori?

Răspuns Câştigător
| Ioscaa1 a răspuns:

Stiu ca este in Timisoara pe calea aradului, langa Liceul Agronomic.Nu stiu daca inca mai se face acolo, am un prieten care a facut acuma 2 ani, a dat 800ron sau ceva de genul.Bafta

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Http://www.frgtim.ro/? modul=calificare --- ofera, spre deosebire de alti furnizori de calificare profesionala, pregatire practica in atelierele proprii( cursul costa 800 lei si este gratis pentru someri si persoanele inregistrate la AJOFM, Timis)
Ar trebui sa-i contactezi pentru a te informa daca, in acest an, organizeaza cursurile respective(in 2014, au avut organizate cursuri de calificare sudor!). Vezi datele de contact:FRG Timisoara
Calea Aradului nr. 56
300291, Timisoara
Timis, Romania

Tel: 0040-256-426780
Fax: 0040-256-495774