| TurboBoost a întrebat:

In curand voi intra la liceu. Vreau si eu sa stiu pe ce profil sau la ce liceu este bine sa intru, pentru ca vreau sa ma angajez la Departamentul De Interventie Rapida [Mascati]
Conditie fizica cat de cat am, am nota generala peste 9 si medie la purtare 10.

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Poti face chiar scoala de politie, care e liceu. daca nu asta, atunci faci orice liceu, ce-ti place tie, poate de preferinta real si te tii bine de invatat in continuare, si in paralel te apuci serios de ceva arte martiale, orice iti place tie.

| MariusF23 a răspuns:

Te duci la liceul militar big grin

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna..nu conteaza la ce liceu dai... poti intra la ce profil doresti tu deoarece nu depinde neaparat de profil ci facultatea care o faci...profilul poti sa faci mate-info sa zicem si nu neparat te faci prof d mate sau info ci la facultate care dai

| Crisstttina a răspuns:

Pai du-te la liceul sportiv happy

| taviyamato2 a răspuns:

Un liceu militar sau sportiv ar fi potrivit, te-ar ajuta mai mult un liceu sportiv, nu uita sa te speli corect pe dinti ca daca ai o carie te pica la testele de admitere la facultate conditiile sunt destul de stricte, iti recomand un liceu militar deoarece la un liceu sportiv te poti rani, si daca ai cicatrice nu te accepta din cate stiu asa e.