| numesiprenume0 a întrebat:

In prezent fac niste cursuri pe o perioada mai lunga de timp si as dori sa si lucrez, dar caut ceva cu un program flexibil, pe jumatate de norma(pana la maxim 6 ore), intr-un singur schimb(de dimineata). Cine ma poate ajuta cu ceva sfaturi, idei, pareri? Cat mai multe...
Ofer funda!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce stii sa faci?

| numesiprenume0 explică (pentru Brigaela):

Caut un post pentru necalificati

| Brigaela a răspuns (pentru numesiprenume0):

McDonalds si KFC ofera program oarecum la alegere. Si unele supermarketuri, dar nu stiu care. Avand in vedere ca e mare lipsa de forta de munca pe piata, probabil vei gasi, daca esti dispus sa faci munca grea

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra ca operator interviu asistat de calculator intr-un callcenter daca esti din Bucuresti
https://www.mercury.ro/......tor-cati//

| albinuta17 a răspuns:

Incearca la carrefour sau auchan. Ei angajeaza si part-time.