| ComandoFOS01 a întrebat:

În sesiunea de iarna vreau sa dau la jandarmi la subofiteri doar ca am o problema și poate cineva știe sa-mi răspundă la întrebare. Am o măsea scoasă și un dinte din fata e puțin rupt. Nu se observa tare. Oare o sa trec la vizita medicală sau trebuie sa îmi rezolv dantura? La armata la subofiteri nu te împiedica acest aspect. Va rog sa-mi răspundă doar cei care stiu cu adevărat despre ce este vorba

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E concurs la jandarmi nu de miss/mister deci du-te liniștit (cu dintele ăla ciobit cu tot)

| ComandoFOS01 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc frumos de răspuns

| sierra1 a răspuns (pentru ComandoFOS01):

Să fii iubit

4 răspunsuri:
| Mariushgv a răspuns:

Nu conteaza ca ai probleme cu dinti conteaza numa sa nu ai probleme cu inima etc

| ComandoFOS01 explică (pentru Mariushgv):

Mulțumesc frumos de răspuns. Chestia e ca stiu ca la academie stau altfel lucrurile și trebuie sa ai dantura perfecta, aici nu stiam...