| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Incerc sa caut modalitati prin care sa intru in contact cu studentii care au terminat recent contabilitatea si care n-au experienta, ca sa-i informez despre un Internship pe Accounting,
dar e o perioada dificila sa gasesti vreun student in Bucureşti aflandu-ne in perioada verii.

Ce am incercat pana acum:
- Pe FaceBook (am intrat pe toate grupurile pe care le-am putut gasi)
- Printre prieteni
- LinkedIn (majoritatea studentilor isi fac cont abia dupa ce au 2-3 ani de exp)
- Am mers la universitati (erau plecati inclusiv profesorii in vacanta de vara)

Puteti sa-mi recomandati ce anume as mai putea sa fac, ca sa ajung in alt fel sa-i informez pe studenti?
Ce alte site-uri, platforme sau locuri ar trebui sa am in vedere daca incerc sa dau grupuri mari de studenti?

Multumesc!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca anunturi la televiziunile locale/regionale.