| rino90 a întrebat:

Salut,

Incerc sa-l ajut pe un prieten sa promoveze, la noi in birou, dar pentru asta trebuie sa-i gasesc un inlocuitor Junior, fara experienta (ideal care incepe sau termina acum facultatea).
Cineva mi-a recomandat HRhub, dar acolo sunt numai persoane cu multa experienta.
Ma puteti ajuta sa gasesc o alta solutie unde as putea gasi pe cineva entry level pentru un job de birou?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

La Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca - absolventi studii superioare, Bestjobs, e Jobs, Hipo, LinkedIn, grupuri de studenti sau grupuri de anunturi joburi de pe Facebook.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bestjobs

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Firma de recrutare, Ejobs, olx.ro sau alte site-uri de genul, ori cauti pe cineva care are anturaj cu absolventi de "ce-studii-trebuie".

| sofisis a răspuns:

Firme de recrutare sau direct intr-o facultate de profil...

| flixbuster a răspuns:

Pe LinkedIn - cauta dupa facultati de interes si vezi care sunt inca studenti sau la inceput.