| Andreasgr a întrebat:

Salut lume! Am si eu o intrebare : stie cineva la ce se da examenul pentru intrarea la medicina? Eu il voi da abia in 2013 dar nu vreau sa invat pe ultima suta de metri pentru examen.

Răspuns Câştigător
| maria933 a răspuns:

Iti trebuie Biologie (cea mai mare parte clasa 11), Fizica si Chimie (tot clasa 11). Funda?

2 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Exista o carte cu astfel de subiecte.caut-o prin librarii.te va ajuta mult

| Mikyduts a răspuns:

Testul pentru intrare este format din 100 de intrebari din care 60 pentru biologie si 40 pentru fizica sau chimie ( pe care dintre ele o alegi ). Multa bafta si iti doresc sa il treci cu succes!