| Baddboy a întrebat:

Salut, m-am gandit sa fac un curs de it.
Vreau pe viitor sa imi schimb jobul.
Ceva recomandari, cei care ati facut?
Am gasit multe pe net dar nu stiu care cat sunt de serioase.
Despre it. factory ati auzit ceva?
Orice raspuns este bine venit,
Multumesc

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu recomand altceva decât cursurile de pe Udemy și acolo atent selecționate. ITul este un domeniu vast... Nu-ți pot recomanda nimic fără să știu ce dorești să faci.

| Baddboy explică (pentru Frank51):

M-am gandit la java,
Am intrat unde ai zis, sunt ok la bani, probabil o sa cumpar unul sa vad cum sta treaba mai exact.

| 120bulevard a răspuns:

Cauta un curs care iti ofera si o certificare, the odin project e destul de ok pentru inceput, apoi faci un portofoliu atractiv si iti incerci norocul.