| Cr07 a întrebat:

M-am înscris la o școala de subofițeri si jandarmi, am facut fisa mediaca, iar la scurt timp, mi-am facut un tatuaj pe picior. Exista șanse să nu ma treacă la contra-vizita de acolo?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa treci de vizita medicala, avand in vedere ca tatuajul nu este vizibil cand esti imbracat.

2 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

La contra vizită medicală te controlează foarte amanuntit, orice fel de zgarietura pe corpul tau este studiat foarte amănunțit, asa ca s.ar putea sa te pice

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Nu ai voie cu asa ceva ai vazutpe cineva din MAI cu tatuaj doar cei sub acoperire