| Mrejeru_Alex_1994 a întrebat:

Salut, m-am înscris la o universitate la mai multe facultăți, la prima nu am intrat, la a doua tot nu am intrat dar am media mai mare decat ultimii ce au fost admiși si acum sunt in rezervă pe o pozitie mare. Facultatea se numeste constructii de masini din cadrul Universitatii Gheorghe Asache din Iași. Ce îmi scapă? Ma poate ajuta cineva sa inteleg de ce nu am intrat? Trebuie mentionat că pe formularul de înscriere aceasta a fost pe pozitia 3.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca cei cu medie mai mica decat tine care au intrat nu au intrat pe criterii sociale / etnice?

| Mrejeru_Alex_1994 explică (pentru anonim_4396):

Nu, a fost greseala mea, nu am luat în calcul încadrările la taxă, eu eram doar la buget înscris.