| Madalin_Mihalache_1992 a întrebat:

Salut,m-am mutat recent in Polonia in Bielsko- Biala si locuiesc la un prieten,as dori sa aflu daca as putea gasi un loc de munca in acest oras,stiu limba engleza destul de bine, si am inceput sa invat si limba poloneza si nu am studii superioare.As dori un raspuns cat mai repede posibil daca se poate.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inteligenta intrebare. Cum iti inchipui tu, ca noi in Romania o sa stim piata muncii dintr-un orasel mic din Polonia? Daca ai prieteni acolo de ce nu ii intrebi pe ei?

| Madalin_Mihalache_1992 explică (pentru suntserios):

Desigur ca ma interesez la anumite persoane, dar am pus aceasta intrebare pentru un mic PLUS as zice, de ce nu?

| Mecanic a răspuns (pentru suntserios):

Dca tu esti disperat sa raspunzi la toate intrebarile, nu inseamna ca iti era adresata.
Nu stii nu te bagi, chiar daca te crezi buricul TPU-ului
Sunt si romani din Polonia care acceseaza acest site.

| suntserios a răspuns (pentru Mecanic):

Nu te vad pe tine sa ii fi dat un raspuns