| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Mai am putin si termin liceul si as avea o intrebare. Eu sunt profil economic ( contabilitate ). La sfârșitul liceului daca fac nu stiu ce proiect imi vor da o diploma in domeniu. Vreau sa fac o facultatea si in timpul ei as vrea sa ma angajez. Credeti ca ma pot angaja cu bac si diploma aceea la vreo banca sau macar tot in domeniul asta? ( nu vreau sa fac facultatea ASE ).
Daca aveti vreo idee de loc de munca pe timpul facultatii astept răspunsuri. Nu as vrea ceva gen profi, lidl, etc.

Răspuns Câştigător
| lilianaadelina a răspuns:

Probabil da.Lucrarea ta se numeste lucrare de atestat si are scopul de a-ti da diploma de calificare in acest domeniu:"tehnician in activitati de economie"