| AntonDemian a întrebat:

Maine merg la proba medicala pentru liceul militar si nu stiu daca trebuie sa duc cu mine ceva acte? Si daca da ce acte trebuie sa am la mine?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu zic să le iei si cele de evidenta(buletin, certificat de naștere) cat si cele de studii.

| Cristian_Cristi_1996_wJGp a răspuns:

Biletin, certificat nastere, diploma de 8 clase si fisa medicala de la scoala unde ai fost ( ai grija de fisa medicala ca de ea nu mai poti sa faci rost aceasta o sa iti faloseasca si la inscrierea la facultate ) si un parinte cu tine care sa aiba buletinul la el.