| AndreySebY123 a întrebat:

Salut! Nu stiu ce liceu sa fac ca apoi sa dau la academia mitara. Voi ce mi-ati recomanda? In afara de liceul militar ca nu prea imi place. E cam degeaba

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

ORICE liceu
daca dupa aia reusesti la Academia Militara

2 răspunsuri:
| mihaela000ela a răspuns:

Fa ce-ti place! daca altceva nu iti place.

| Ionut123987 a răspuns:

Liceul militar nu e degeaba dacă tu vrei sa mergi la armata. O data ce tu ai făcut liceul militar poți sa ai o funcție superioara în armata, o sa ai salar mare, o sa ieși la pensie la 45 de ani și o sa ai pensie super ok.
Sincer nu înțeleg de ce zici ca liceul militar e degeaba dacă tu asta vrei sa urmezi.
Desigur ca poți sa dai și probe ca să te angajezi pur și simplu după 18 ani. Apoi dacă intri o sa te ducă la un fel de pregătire. Dar slabe șanse sa ajungi ceva,, domn mare '' pe acolo.