| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca e categoria corect, dar ma rog. Daca in data de 4 intra salariul si eu din data de 3 nu mai merg la servici deloc, atunci o sa imi mai intre salariul? In 1, 2 sunt liber si din 3 nu mai merg.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti intra, ce treaba are asta? Numai sa te duci sa-l iei. Sau pe card, depinde.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca iti intra, la data cand este planificata plata salariilor, adica in data de 4.
Banii iti intra direct in contul bancar, nu ti se dau tie in mana.