| boss97 a întrebat:

Salut.O întrebare de domeniu "adolescenți" cred...referitor la locurile de muncă.Cum pot să-mi caut un loc de muncă în străinătate ( ex: Germania ),dar să mă direct prin patron (neamț,austriac,etc),să nu mă mai duc prin români, că-s țepari... știe cineva ceva?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eures e cel mai sigur si asigurate sa nu fie romani cand aplici la firme.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt companii de recrutare pentru munca in strainatate. Le cauti si ii contactezi.

Aici spui ca nu vrei sa te mai duci prin romani...dar ai venit sa-i intrebi tot pe romani laughing

Daca vrei sa pleci direct prin patroni straini, mergi pe site-urile nemtesti sau austriece, si scrie in germana ca te oferi sa muncesti pentru ei!

Răspuns utilizator avertizat