| Perversul69 a întrebat:

O sa ma ajute cu ceva testul TOEFL la admitere la o universitate in Romania? Sunt din Republica Moldova, dar vreau sa imi continui studiile acolo, si vreau sa stiu daca are vreun efect testul TOEFL la unviersitatile din Romania.Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da nu merită TEOFL pentru România lol

| Lostlyric a răspuns:

N-as vedea de ce ai face asa mare efort. Poate doar daca mergi pe vreo facultate bilingva si ai planuri de a pleca in U.S.A sau vreo alta tara straina pentru a profesa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.