| CORE55 a întrebat:

Pe viitor as dori sa lucrez in Serviciul Roman de Informatii, dar eu nu sunt prea as la matematica. Ar fi asta o problema? Ma refer sunt posturi acolo ce nu solicita acest lucru? Si cam spre ce facultate ar trebui sa merg ca sa ma pregatesc mai bine pentru un astfel de job?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a intra in SRI trebuie sa urmezi Academia de Informatii si pentru aceasta nu este nevoie de matematica.

| sierra1 a răspuns:

Uită-te ce e aici, ai toate răspunurile

https://animv.ro/licenta/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o meserie în care ai nevoie să fii inteligent. Nu are legătură directă cu lipsa de talent la matematică.

| Werrich a răspuns:

Salut, ai stofa de securist? Atunci ai șanse.

| CORE55 explică (pentru Werrich):

Salut, imi place sa spun ca am stofa de gangster