| RaduCiprian a întrebat:

peste un an termin scoala profesionala ca si Electrician de joasa tensiune( 1000v). Ma pot inrola in armata dupa terminarea scolii, sau trebuie sa fac si liceul? Liceul oricum il voi face indiferent, dar pot doar la fara frecventa deoarece am sa fac 18 ani inainte de terminarea scolii profesionale.

Răspuns Câştigător
| Crush247 a răspuns:

Trebuie sa ai diploma de BAC, daca o ai, iti urez succes, daca nu o ai, pune mana si fa ceva sa obtii o diploma de BAC.

1 răspuns: