| MERCHENDiSE a întrebat:

Salut, recent am gasit un post vacant in Suedia printr-o firma de recrutare din Timisoara, eu avand domiciliul in Galati, personalul de acolo mi-au raspuns la e-mail ca le pot trimite documentele mele personale prin e-mail. Intrebarea mea este cum as putea trimite documentele mere prin e-mail, mi-ati face o mare favoare daca mi-ati gasi un tutorial, sau un blog undeva unde sa scrie cu amanunte. Am incredere in voi!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le scanezi daca ai un scanner, le scanezi cu o aplicatie pentru smartphone sau pur si simplu le faci o poza

Răspuns utilizator avertizat