| FaraIndoiala a întrebat:

Salut,saptamana trecuta am sunat sa ma angajez ca lucrator comerial, mi s-a spus ca voi contactat pentru un interviu..am fost sunat dar nu pentru acelasi post!
Postul care mi sa oferit e de (...), nu stiu exact.mi s-a spus ca trebuie sa merg la mai multe magazine si sa aranjez eu pe raft produselele de la Coca-Cola, are regatura cu "agent vanzari" sau ce...stiti despre ce e vorba?
A ramas sa ma intalnesc Joi sa discutam despre acest post...dar vreau sa stiu cateva detalii inainte despre acest post...Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

Merchandiser se numește postul.

1 răspuns: