| Tenzor a întrebat:

Salut, se pot gasi locuri de munca in care sa stai de acasa si sa lucrezi ceva? Nu am nevoie de salariu mare laughing (am 16 ani XD )

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cea mai banoasa meserie stand degeaba la PC se numeste video chat dar iti trebuie un aspect happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 16 ani nu vei gasi nimic sa lucrezi de acasa, poate la companiile funerare, care iti dau sa lipseti papuci de hartie, sau flori de hartie, in rest, nu exista asa ceva pentru 16 ani.
Sunt proiecte ca feelancer in IT, dar se cere experinta si sa dovedesti ca stii foarte bine ceea ce faci.

Dar poti gasi part time job pe la malluri, impartit fluturasi, McDonald, pus marfa pe raft si alte chestii marunte, doar ca trebuie sa iesi din casa si sa mergi la un program fix.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| ovidiu123432 a răspuns:

Poti sa muncesti de la Pc dar trebuie sa ai putina experienta nu doar sa te uiti la el si sa scrii 2-3 cuvine.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Creezi site-uri. Cam asta e tot ce poti face

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru RaduMihaiRadu):

... sau nu. Grafica, blogging, sunt MULTE pe care le poate face.

| Lalapisicutzalbe a răspuns:

Poti sa devi youtuber si sa muncesti facand videori si cati abonati, vizionari, likeuri se impart la un numar (nu stiu singura) si dupaceea primesti bani dar sunt dolari deci cam ar trebui sa-i schimbi in lei la banca dar multi fac asta si bani ii primesti de la Youtube deci e destul de simplu dupa mine.

| RaduMihaiRadu a răspuns (pentru Lalapisicutzalbe):

De la Youtube nu primesti multi bani. Gen 5dolari la 100000 vizualizari. Ca sa faci bani trebuie sa faci parteneriate cu tot felul de firme si companii. Asta o faci in mult timp de yt. Mai rapid faci 5$ din 10000 accesari la un link fe.al tau pe adf.ly.com
Si partea cu schimbatul banilor ce ti se pare asa grea? Banii vin pe card si se face conversia in momentul in care cumperi ceva cu cardul.