| razvan1998 a întrebat:

Salut stie cineva (care are facebook) sub albume multi copii/oameni au poze dar eu nu stiu cum sa le pun aaaa si spuneti-mi si mie cam cate poze incap pe un profil de facebook nu intr-un album ca stiu acolo adica in total cate poze pot exista pe acel profil in albume dar nu intrunul singur. dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| feellikeido a răspuns:

Acele poze de sub albume sunt pozele(videoclipurile) in care esti etichetat/a nu poti alege tu cum sa le aranjezi