| AiEnmaa a întrebat:

Stie cineva cat este taxa in caz de retragere a unui subofiter din contractul de munca inainte de indeplinirea celor 10 ani?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti. Cheltuielile de scolarizare se platesc proportional cu timpul ramas pana la 10 ani, de ex. daca mai sunt 5 ani platesti jumatate. Cheltuielile le stabileste scoala de subofiteri.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cât nu a stat din cei zece ani, atâta trebuie să plătească, taxele de școlarizare plătite de stat, să îl țină la școală.