| vladsteaua a întrebat:

stie cineva ce studii trebuie sa ai pentru a te putea angaja la fan courier? sau care sunt criteriile de alegere a candidatului?

Răspuns Câştigător
| Delmoniko a răspuns:

Daca te angajezi ca sofer livrator atunci doar studii medii, carnet conducere categoria B cu vechime de peste un an fara incidente si ceva experienta in distributie sau relevanta in FMCG de obicei.
Se cauta seriozitate, rezistenta la stres, disponibilitate in afara programului si in week-end.

1 răspuns: