| BigLike a întrebat:

Salut stie cineva cum pot sa am acel CSCS CARD? sunt in Anglia/manchester si vreau sa lucrez in constructii si am nevoie de acest card stie cineva unde trebuie sa merg, ce acte trebuie sa am la mine ce va trebui sa fac ca sa am si eu acest card? si cam in cat timp as reusi sa il am, e urgent va rog daca stie cineva sau are acest card sa ma ajute funda

2 răspunsuri:
| robertmarianuk a răspuns:

Recomand sa faci cardul CSCS de labourer la Crystal&Co, doar o zi de curs, totul in limba romana. Personalul de treaba, te ajuta cu tot ce ai nevoie. Suna la 0748 330 2711
http://www.crystalandco.work