| SexyBlue a întrebat:

Salut stie cineva la ce se da admitere la facultatea de medicina veterinara din cadrul universitatii 'Ion Ionescu de la Brad '? Unde e mai bine, la Iasi sau la Bucuresti?

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Stiu doar ca la Iasi nu se da admitere, se intra pe baza mediei de la bac

| Rocsid a răspuns:

Eu sunt la Cluj.La Iasi am auzit ca e mai ok ca si la Bucuresti si ca chiar se invata. Timisoara e destul de slabuta si cea mai buna e clujul..nu pentru ca sunt si eu aici(urasc Clujul)
La cluj se da din anatomie clasa 11-a parca si chimie organica daca nu ma insel. Eventual cauti numerele de telefon de la secretariat si intrebi.
Felicitari pentru alegere si sa speram ca ai nas si stomac puternic!
Bafta la bac!

| Mejdej a răspuns:

Oriunde e bina sa dai atata timp cat inveti. Succes