| utilizator001 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un site, grup, retea de socializare pentru asistenti medicali? Am cateva nelamuriri... Cat de greu este sa fii asistent de balnefiziokinetoterapie si recuperare intr-un spital? Ce indatoriri are acesta? si multe alte intrebari as mai avea... Este cineva care mi-ar putea raspunde? Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Si...am uitat sa-ti dau link-ul blog-ului laughing) Dar greseala imi revine doar pe jumatate, nici tu nu mi-ai atras atentia:
https://lunguldrumpanadeparte.wordpress.com/......t-medical/

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Exista pe Facebook grupuri, scrie la cautare "fmam",,, asistenti medicali",,, colegi medicinisti", admitere umf

| Lostlyric a răspuns:

Cred ca acest blog iti va oferi informatiile de care ai nevoie. De la tocitul coatelor pe bancile facultatii, pana la meseria de Asistent Medical Generalist intr-o clinica privata din strainatate. Gasesti informatii si pe ramura ta: Asistent Medical de Balneofiziokinetoterapie.
Acum na, blogul e structurat cu valoare orientativa pe aceasta ramura.