| Maries_Andrei_1999 a întrebat:

Stie cineva vreo metoda profitabila de facut bani online? Ofer funda celui mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Andrei, poti face bani ''online'' dar trebuie sa intelegi ca acest lucru presupune ca tu sa devii rpactic un frelancer. Indiferent daca vorbim de implementarea strategiilor de social media ale firmelor, de a lucra remote pentru o firma sau de a scrie sau face design grafic, trebuie insa sa ai pregatire specializata. Mai exista si varianta blogging-ului sau a vloggingului dar trebuie sa stii ca inainte de a incepe sa castigi bani va trebui sa investesti. In primul rand foarte mult timp. Sfatul meu: nu te grabi, studiaza atent si pregateste-te corespunzator pentru a-ti crea un viitor frumos happy.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| Dugalle a răspuns:

YouTube, Twitch.tv, reclame pe site-urile tale cu trafic insemnat, free lancing.

| Yagami a răspuns:

Salutare. Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani). La inceput ii faci putin greu dar cu timpul si rabdare dupa o luna/ doua poti ajunge la sume considerabila.

| sykaTHEoNe a răspuns:

YouTube

| laurentiu80 a răspuns (pentru sykaTHEoNe):

Sau twich.tv daca esti gamer.

| Dugalle a răspuns (pentru laurentiu80):

Nu neaparat pentru gameri.