| lilskies a întrebat:

Salut, știe cineva vreun job in it telecomunicații fără studii superioare care să necesite doar 10 clase?

Răspuns Câştigător
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Daca esti pasionat de calculatoare poti sa iti gasesti un job.Pe un patron il intereseaza eficienta ta nu facultatea sau alta scoala fara valoare economica.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am auzit sa angajeze cineva in IT, fara BAC luat, asta ca sa ma refer la cei fara studii superioare.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu are treaba BAC-ul cu jobul acesta. Daca e pasionat de calculatoare poate sa il angajeze si ca necalificat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Si cine ma rog il angajeaza ca necalificat in IT?
Ce sa faca, sa stearga praful de pe PC-uri?

| Violleta2022 a răspuns:

In telecomunicatii, cu 10 clase te pot angaja numai la sapat santuri si intins cabluri de telecomunicatii, adica munca necalificata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim call center.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Yeap. Call center. Desi ai nevoie de ceva studii, ca trebuie sa stii sa vorbesti.