| VladMarian77 a întrebat:

Salut, stiti cumva daca tatuajele ce nu sunt la vedere (piept, abdomen, spate) imi poate afecta angajarea ca jandarm?

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

Te-as sfatui sa citesti ce criterii au ei in legatura cu tatuajele si ce legi sunt pentru ca ai sa treci si printr-un examen medical si sigur o sa le obseve. Nu cred ca o sa fie probleme mai ales daca nu e vizibil si sin ce imi aduc aminte in noiembrie 2017 au dat ceva lege pentru tatuaje si treburile s-au mai relaxat pentru viitorii candidati.

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Dacă nu se văd, atunci nu ar trebui să fie o problemă.

| 09Ioana09 a răspuns:

Citește regulile, tot ceea ce nu corespunde cu ei, se exclude

| Sebastian1337 a răspuns:

Daca uniforma nu le poate ascunde si se observa, atunci nu te poti angaja.