| Sergiu42k a întrebat:

Sudorii in general fac schimbul 3? Adica sunt firme la care se lucreaza noaptea in sudura? Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt firme care au si schimbul 3 pentru sudori, mecanici, electrcieni, strungari si ce mai este nevoie.
De exemplu, SC Promex SA, Combinatul chimic, Laminorul sau Santierul naval - din Braila, au si schimbul 3, cand au comenzi si trebuie sa termine la termen.
Dar pentru schimbul de noapte, se plateste mult mai bine, decat la tura de zi.