| wolfrram a întrebat:

Salut,sunt clasa a 12-a si dupa ce termin as vrea sa optez pentru Scoala de Agenti de politie din Cluj,insa am vazut ca se face acum in ianuarie o sesiune de admitere pentru cei care au deja bacalaureatul si sunt putin confuz, nu o sa mai fie anul acesta o sesiune in vara ca de obicei? Pentru cei care termina anul acesta clasa a 12-a.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-a introdus sesiunea din ianuarie deoarece au mare deficit de personal. O sa fie sesiune si in vara.

| Polla_Kriszta_2000 a răspuns:

O sa fie