| andrei154739 a întrebat:

Salut! Sunt clasa a 9 a si in primul semestru am ramas corigent la informatica(eram pe profil mate-info).Din al doilea semestru m-am trasferat la filo si nu stiu daca trebuie sa mai dau corigenta, aici fac latina si nu fac informatica.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu faci informatica la profilul de transfer atunci nu trebuie sa sustii nici o corigenta, este ca si cum nu ai facut acea materie.

| sierra1 a răspuns:

Pe dira n-ai intrebat-o? Ți-ar fi răspuns ea dar tu deja știai că nu, corect?