| numesiprenume0 a întrebat:

Sunt elev si as dori sa ma angajez pe vara cu norma intreaga si dupa sa continui cu jumatate de norma... Ma gandeam sa incerc la MCDonald's pe post de Crew... Ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac acolo? Cat de greu este? Si ce salariu are in prezent un angajat pe functia aceasta? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| TheBlaxy a răspuns:

Salariul unui angajat MCDonals creste periodic. Iar orele suplimentare, cele de noapte sau de weekend sunt platite!