| Adyiasi96 a întrebat:

Sunt in clasa a 11-a si am 18 ani (evident, nu am dat inca bacalaureatul) si as vrea sa stiu daca as putea sa fac niste cursuri de contabilitate dupa care sa pot primi o diploma care certifica calificarea in profesia de contabil, recunoscuta de Ministerul Muncii. Ma puteti ajuta? Poate si cu niste link-uri ale unor site-uri cu astfel de cursuri in cazul in care sunt indeplinite conditiile de mai sus? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pentru cursuri de contabilitate nu ai nevoie de bac (sunt considerate cursuri medii, la fel ca liceul).
Asta daca nu gresesc eu. :\

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Iti trebuie bacul,