| Rodii a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a si ma gandesc sa merg la facultate la Cluj la FSEGA. Am cautat pe net din ce se da admitere si nu am gasit, m-am uitat pe site-ul de la UBB, dar nu m-am lamurit. Ma puteti ajuta? Daca se da examen.din ce mai exact?

3 răspunsuri:
| supremxxxoxo a răspuns:

Se dau probe, depinde de profil. Nu la orice facultate se dau probe daca te primesc ei. Stii sigur ca se dau probe acolo?

| Rodii explică (pentru supremxxxoxo):

Nu stiu sigur, mai demult se intra pe baza de dosar, dar nu stiu daca s-a schimbat sau nu.

| supremxxxoxo a răspuns (pentru Rodii):

Intra pe pagina lor de Facebook si intreaba-i, scriele un mesaj sau intreba pe unii din membrii lor.